Rejsy z Premium Yachting to doskonały sposób na uatrakcyjnienie firmowej imprezy integracyjnej dla pracowników i kontrahentów. Znakomita szkoła pracy zespołowej, intensywna dawka morskiej przygody, skuteczna integracja oraz nauka efektywnej współpracy, które będą miały przełożenie na strefę zawodową.

Nasz zespół specjalizuje się  w kompleksowej organizacji imprez żeglarskich. Dzięki doświadczonej załodze oraz profesjonalnej kadrze pracowników oferujemy najwyższy poziom obsługi.

Lubimy wyzwania, ale najważniejsze są dla nas komfort, bezpieczeństwo i satysfakcja klienta. Specjalnie dla Państwa opracujemy strategię i scenariusz imprezy. W zależności od oczekiwań wykorzystamy rozwiązania nietypowe lub konwencjonalne. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami gotowych rozwiązań. Oferujemy wachlarz popularnych i sprawdzonych scenariuszy, bogatych w atrakcje, imprez integracyjnych.

Proponujemy Państwu sport na najwyższym poziomie. Żeglarstwo zawiera elementy team building i sprzyja usprawnieniu komunikacji oraz efektywnej współpracy w grupie. Wszystko po to, by osiągnąć zamierzone cele w miłej atmosferze.