Zatoka gdańska


Dlaczego warto żeglować po Zatoce Gdańskiej? To bezpieczny akwen z ciekawymi portami, pięknymi krajobrazami i bogatą historią. Żeglowanie po Zatoce Gdańskiej umożliwia poznanie polskiego wybrzeża z nowej perspektywy. Zapraszamy do zwiedzenia Trójmiasta od strony wody!

Odkryj z nami nowe oblicze Gdańska. Zapraszamy na rejs kanałem portowym Zatoki Gdańskiej wzdłuż Starego Miasta, nabrzeża Stoczni Gdańskiej, Twierdzy Wisłoujście oraz Westerplatte. Razem z Premium Yachting odwiedź Sopot, miasto z najnowocześniejszą mariną w Polsce i najdłuższym na Bałtyku molo spacerowym. Wypłyń z nami do portu handlowego w Gdyni, gdzie cumują historyczne statki „Błyskawica” i „Dar Pomorza”. Żegluj w regionie Półwyspu Helskiego.

Premium Yachting oferuje rejsy półdniowe oraz jednodniowe. Godzina oraz miejsce rozpoczęcia rejsu zależy od Ciebie. Wypływamy z każdego portu Zatoki Gdańskiej. Zapraszamy na pełne relaksu żeglowanie w ciągu dnia oraz kameralne rejsy wieczorami. Poczuj smak morskiej przygody lub spędź romantyczny wieczór podziwiając zachód słońca z pokładu luksusowego jachtu. Szczegółowy plan rejsu dopasujemy do Twoich oczekiwań.