pROPONOWANE SCENARIUSZE


ELEGANCKI REJS

Scenariusz polecany tym, którzy potrafią docenić piękno żeglowania oraz chcą poznać Gdańsk i okolice Trójmiasta od strony wody. W atmosferze luksusu, w komforcie mogą Państwo spędzić czas pod żaglami, zaprosić swoich przyjaciół lub partnerów biznesowych na niezapomniany rejs. Pobyt w Gdańsku może stać się dzięki Premium Yachting jeszcze ciekawszy, a spotkania i negocjacje bardziej owocne.

PRZYGODA POD ŻAGLAMI

Proponowany przez nas scenariusz gwarantuje pełną swobodę czasową i dopasowanie planu rejsu do Państwa oczekiwań. Gwarantuje, że poznają Państwo uroki żeglowania po Zatoce Gdańskiej wzdłuż pięknych wybrzeży i możliwość skorzystania z wielu dodatkowych atrakcji, jakie oferuje Premium Yachting. Nurkowanie do wraków, obejrzenie przepięknego Półwyspu Helskiego z lotu ptaka, pełne emocji regaty, czy pływanie na skuterach wodnych. Wybór atrakcji należy do Państwa!

ŻEGLARSKIE EMOCJE

Proponowany scenariusz w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce.

ŻAGLE & GOLF

Proponowana koncepcja idealnie nadaje się do wdrażania podczas wyjazdów nagrodowych czy pobytów motywacyjnych dla pracowników poszukujących sportowych wrażeń na poziomie zawodowym i rekreacyjnym. Żeglarstwo jest bezpiecznym sportem, w którym grupa integruje się wykonując wspólnie zadania pod okiem doświadczonego sternika. Golf natomiast jest jedną z niewielu dyscyplin sportu, które można uprawiać niezależnie od wieku. Spróbowanie kombinacji tych aktywności z pewnością Państwa mile zaskoczy.