Cennik czarteru jachtów z floty Premium Yachting na sezon 2014

Rodzaje rejsów

Informacje szczegółowe

Cena rejsu

Rejs półdniowy

Rejs trwa do 6 godzin, licząc od momentu wypłynięcia z mariny do przycumowania w punkcie docelowym. Zaokrętowanie możliwe jest w prawie każdym porcie polskiego wybrzeża i ustalane jest indywidualnie wedle życzenia Zamawiającego. Ostateczna trasa rejsu potwierdzana jest  ze sternikiem bezpośrednio przed wypłynięciem, gdyż zależy od warunków pogodowych.

3.900 zł

Rejs całodniowy, bez limitu godzin

Rejs trwa od momentu wypłynięcia z mariny do godziny po zachodzie słońca. Zaokrętowanie możliwe jest w prawie każdym porcie polskiego wybrzeża i ustalane jest indywidualnie w momencie rezerwacji. Trasa rejsu  dopasowywana jest do potrzeb i oczekiwań Zamawiającego, jednak jej ostateczny tor potwierdzany jest ze sternikiem bezpośrednio przed wypłynięciem, gdyż zależy od warunków pogodowych.

4.700 zł

Rejs dwudniowy

bez limitu godzin

Rejs trwa od momentu wypłynięcia z mariny do godziny po zachodzie słońca dnia następnego. Zaokrętowanie możliwe jest w prawie każdym porcie polskiego wybrzeża i ustalane jest indywidualnie w momencie rezerwacji. Trasa rejsu  dopasowywana jest do potrzeb i oczekiwań Zamawiającego, jednak jej ostateczny tor potwierdzany jest ze sternikiem bezpośrednio przed wypłynięciem, gdyż zależy od warunków pogodowych.

9.400 zł

Regaty

Aby przeprowadzić regaty, konieczne jest wynajęcie dwóch jachtów.

Kwota ustalana indywidualnie


Podane ceny są cenami netto. Zostanie do nich doliczony należny VAT w wysokości 23 %.


Każdorazowo, cena rejsu uwzględnia:
  • opiekę sternika i prowadzenie jachtu,
  • podstawowe ubezpieczenie NNW,
  • koszty paliwa oraz opłaty portowe,
  • wodę i owoce dla uczestników.


Do każdego zamówienia istnieje możliwość domówienia atrakcji dodatkowych, jak ognisko na plaży, koncert szantowy czy odwiedzenie Helu. Każdy z elementów dodatkowych, takich jak catering, dodatkowe atrakcje, oraz koszty noclegów wyceniany jest odrębnie i na życzenie Zamawiającego.  


Po więcej informacji na temat możliwych scenariuszy i atrakcji, dostępnych terminów oraz sposobów wykorzystania Premium Yachting do celów biznesowych i turystycznych zapraszamy do kontaktu  

T:  +48 600 034 174                                      E:  kontakt@premiumyachting.pl